درحال بار گذاری
img-bg

خدمات SEO سایت

خدمات SEO سایت

سئو (SEO) یا Search Engine Optimization یا از نظر معنی لغوی بهینه سازی موتور جستجو می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو یک وب سایت انجام کارهای غیر اخلاقی به منظور فریب موتور های جستجو گر نیست بلکه عملیاتی است که در آن صفحات وب سایت خود را طوری طراحی میکنید که در زمان درخواست کاربران موتورهای جستجوگر بتوانند با توجه به محتویات سایت شما بهترین گزینه را به کاربر ارائه کنند. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

search-engine-optimization-ٍSEO

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو یک پروسه ساده‌اي نيست و برای پیاده سازی آن نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو دارای انواع مختلف می باشد مانند سئوی سفید که از قوانین موتورهای جستجو پیروی میکنند و سئو سیاه که با فریب موتورهای جستجو قصد معرفی سایت خود در صفحات ابتدای نتایج جستجو را دارند. سئوی سفید اگرچه زمانبر می باشد اما نتایج آن ملموس و ماندگار هست.