درحال بار گذاری
img-bg

خدمات SEO سایت 00

خدمات SEO سایت

سئو (SEO) یا Search Engine Optimization یا از نظر معنی لغوی بهینه سازی موتور جستجو می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو یک وب سایت انجام کارهای غیر اخلاقی به منظور فریب موتور های جستجو گر نیست بلکه عملیاتی است که در آن صفحات وب سایت خود را طوری طراحی میکنید که در زمان درخواست کاربران موتورهای جستجوگر بتوانند با توجه به محتویات سایت شما بهترین گزینه را به کاربر ارائه کنند. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

search-engine-optimization-ٍSEO

سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

سئو یک پروسه ساده‌ای نیست و برای پیاده سازی آن نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

سئو دارای انواع مختلف می باشد مانند سئوی سفید که از قوانین موتورهای جستجو پیروی میکنند و سئو سیاه که با فریب موتورهای جستجو قصد معرفی سایت خود در صفحات ابتدای نتایج جستجو را دارند. سئوی سفید اگرچه زمانبر می باشد اما نتایج آن ملموس و ماندگار هست.