درحال بار گذاری
img-bg

درباره شرکت 00

این مجموعه با دامنه Saminkeyhan.Com در سال ۱۳۸۷ جهت ارائه خدمات ثبت دامنه راه اندازی شد که پس از اعمال تحریم توسط رسیلر کلاب اقدامات لازم مبنی بر حفظ دامنه های کاربران انجام شد سپس دامنه Servering.Org در سال ۱۳۹۰ برای ارائه خدمات به مدیران سرور ثبت گردید. با توجه به گسترش نفوذ خدمات به ارگان های دولتی این مجموعه با ثبت شرکت فناوران نیک سپهر زنده رود (مسئولیت محدود) اعتبار حقوقی به خود بخشید .

ماهیت ارائه خدمات Servering.Org بیشتر بر روی لایسنس دهی همچون لایسنس های دایرکت ادمین ، سی پنل ، WHMCS و … بود به همین جهت با ثبت دامنه Licenseha.Com توانست برند مناسب را برای ادامه فعالیت خود انتخاب نماید.

شرکت فناوران نیک سپهر زنده رود با اهداف گسترش فعالیت های خود در زمینه IT و سرور های میزبانی در سال ۱۳۹۵ با  راه اندازی HostBaran.Com و نام تجاری هاست باران در کنار نام تجاری لاینسس ها در خدمت شما می باشد.

این شرکت با تکیه بر کادر کارشناسی و پشتیبانی خود توانسته به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام سال در خدمت مشتریان خود بوده و رضایت آنان را فراهم کند .

شرکت نیک سپهر زنده رود از معدود شرکتهای میزبانی وب در ایران است که خود مالک شبکه های اختصاصی ، سرورها ، کلیه تجهیزات شبکه ، IP ها و… در چهار شهر از جهان است و همزمان به دهها شرکت همکار دیگر خدمات ارائه می دهد..

هاست باران دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن می باشد و در ستاد پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد با مشخصات حقوقی به ثبت رسیده است.

 

1

 

آدرس شرکت :

اصفهان – سه راه سیمین – بلوار کشاورز – کوچه  ۱۲ (کوچه یخچال) – طبقه فوقانی بانک مهر ایران

تلفن تماس : ۳۷۷۶۵۶۵۳-۰۳۱