دیتاسنتر iweb
صفحه اصلی » دیتاسنتر ها > دیتاسنتر iweb
دیتاسنتر iweb

دیتاسنتر iweb

 

دیتاسنتر iweb

دیتاسنتر iweb یکی از اولین فراهم کننده های زیرساخت اینترنت در کانادا بوده است. پس از آن تا کنون iweb به هزاران مشتری در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا کمک کرده است که ایده های خود را به اپلیکیشن های پرقدرت و برند های معتبر تبدیل می کند.

تاریخچه دیتاسنتر iweb :

دیتاسنتر iweb در سال ۱۹۹۶ با نام Formatek کار خود را شروع کرد. سپس در سال ۱۹۹۸ Eric Chouinad و Martin Leclair با تلفیق Formatec و بقیه سرویس های وب وب سازمان ، iweb فعالیت خود را در زمینه هاستینگ در مونترال شروع به کار کرد.

 

با گذشت زمان ، iweb تجارت خود را گسترده کرد و دیتاسنترهای دیگری در نیویورک (New York) و تورنتو راه اندازی کرد. iWeb با بیش از ۱۵۰پرسنل دارای ۳ دیتاسنتر در کشور کانادا می‌باشد.

 

در سال ۲۰۱۳ دیتاسنتر iweb توانست عضو شبکه دیتاسنتر های Iternap شود . امروزه iweb.com دسترسی آسانی به مجاسبات ابری Cloud Computing با عملکرد بالا و همچنین سرورهای اختصاصی فراهم می آورد. سرویس های iweb دارای پشتیبانی چند زبانه با بیشترین زمان Uptime از نظر در دسترس بودن و کارایی می باشد.

شعار iweb این است که با مقیاس کوچک ولی با افکار بزرگ شروع کنید.

iweb به عنوان یکی از اعضا Internap ، هم اکنون یکی از با کیفیت ترین و پرقدرت ترین سرورهای اختصاصی به همراه هاست Cloud ارائه می دهد و کارایی سرورهای این دیتاسنتر از بالاترین استانداردهای دیتاسنترهای روز برخوردار می باشد.

 

iweb (آی وب) تمرکز خود را بر روی دو اصل اساسی قرار می دهد:

۱- ایجاد روحیه نوآوری در ارائه محصولات خود.

۲- حفظ قدرت خود در سرویس هایی که از قبل ارائه نموده است.

 

هاست باران ارائه کننده تمامی خدمات دیتاسنتر iweb در ایران می باشد.

دیتاسنتر iWeb در کنار یک اتصال شبکه پایدار از قیمت بسیار مناسبی در سرویس‌دهی برخودار است، به‌همین دلیل ما سرویس‌های این دیتاسنتر را به مشتریانی که به‌دنبال سرویس‌های مناسب اقتصادی هستند پیشنهاد می‌کنیم.

سرویس های این دیتاسنتر را میتوانید در لینک های ذیل ملاحظه بفرمایید :

سرور اختصاصی iweb آمریکا

سرور اختصاصی iweb کانادا

سرور اختصاصی iweb هلند

سرور اختصاصی iweb سنگاپور

 

جهت خرید از این دیتا سنتر لطفا مشخصات سرور مورد نیاز خود به همراه لینک سرور را به واحد پشتیبانی ارسال کنید:

ارسال درخواست به واحد پشتیبانی

 

تمامی حقوق برای شرکت بین المللی نیک سپهر محفوظ است طراحی سایت