دیتاسنتر Leaseweb
صفحه اصلی » دیتاسنتر ها > دیتاسنتر Leaseweb
دیتاسنتر Leaseweb

 دیتاسنتر Leaseweb

دیتاسنتر لیزوب (Leasweb) یک شرکت فراهم کننده سرویس های هاستینگ در اینترنت می باشد که دارای دفاتر فعال در اروپا ، آسیا و ایالات متحده آمریکا می باشد. کمپانی لیزوب سرویس های مرتبط با هاستینگ زیر را ارائه می دهد :

– سرور های اختصاصی (Dedicated Servers)
– سرور اشتراکی مکانی (Colocation)
– میزبانی ابری ( Cloud Hosting)
– شبکه تحویل محتوا (Content Delivery Network) یا (CDN)
– رویکردهای ترکیبی

دیتاسنتر leaseweb

تاریخچه Leasweb

کمپانی در سال ۱۹۹۷ توسط یک وب سایت کار خود را آغاز کرد. یک وب سایت Business Directory که افراد اطلاعات تجارت خود را به همراه اطلاعات تماس و یک توضیح خلاصه در آن وارد می کردند.
فعالیت دیگر شرکت در زمینه طراحی وب سایت های اینترنتی بوده است. کمپانی در سال ۱۹۹۸ اولین دفتر کار خود را در شهر اوترفت (Utrecht) هلند راه اندازی نمود و در سال ۱۹۹۹ قعالیت خود را به صورت یکتا فقط بر روی میزبانی وب (Web Hosting) متمرکز نمود.

دیتاسنتر Leasweb در سال ۲۰۰۰ دارای ۴ سرور مخصوص خود بوده است. پیشرفت Leasweb به حدی زیاد بوده است که تعداد سرورهای این شرکت در سال ۲۰۰۵ به ۵۰۰۰ و در سال ۲۰۰۷ به ۱۰۰۰۰۰ سرور رسید در سال ۲۰۱۰ دیتاسنتر لیزوب (Leasweb) فعالیت خود را در کشورهای آلمان ، اتریش و سوئیس گسترش داد و سپس در سال ۲۰۱۱ دفتر خود را در آمریکا باز نمود و در شهرهای ماناساس و ویرجینیا دیالسنتر های جدیدی راه اندازی نمود.

دیتاسنتر هلند بیش ۷۰٫۰۰۰ سرور میزبانی می‌کند ، چون این سرور دارای کیفیت مناسب قدرت بالا و پینگ عالی است که این سرور را در زمره ۴ سرور اروپا قرار داده است.

لیزوب دارای قوانین آزادانه‌تری نسبت به‌ سایر کشور ها است به طور مثال : قوانین کپی رایت ، ارسال ایمیل انبوه و ..می تونید نقض کنید و انتخابی ایمن برای کاربران که امر میزبانی سایت های که کپی رایت رعایت ندارد است فعالیت می‌کنند بسیار مناسب بوده و بدون مشکل می‌توانند فعالیت کنند.

دیتاسنتر leaseweb

 

مدل تجاری Leasweb

دیتاسنتر Leasweb یک امکانی را برای کاربران خود فراهم می کند که کاربران با یک مراجعه می توانند نام دامنه ، آدرس IP ، سخت افزار ، هاست ، پهنای باند خود را یکجا خرید کنند. لیزوب سخت افزار ، نرم افزار و سرویس های خود را از Cisco , Dell و HP تهیه می کند.

سالیان طولانی است که Leasweb از IPV6 پشتیبانی می کند و آن را بدون هزینه اضافی برای کاربران فعال سازی می کند. زیرساخت لیزوب به گونه ای است که از هر دو نسخه IP پشتیبانی می کند.

Leasweb دارای ۸ دیتاسنتر در اروپا , آسیا و ایالات متحده می باشد.

 

جهت خرید از این دیتا سنتر لطفا مشخصات سرور مورد نیاز خود به همراه لینک سرور را به واحد پشتیبانی ارسال کنید:

ارسال درخواست به واحد پشتیبانی

 

 

 

تمامی حقوق برای شرکت بین المللی نیک سپهر محفوظ است طراحی سایت