درحال بار گذاری
img-bg

طراحی وبسایت 00

طراحی حرفه ای وبسایت با استفاده از تکنولوژی های به روز

شرکت نیک سپهر  اصفهان با تکیه بر تیمی توانمند و کارآمد در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود در حوضه طراحی سایت و بهینه سازی سایت را در شهر اصفهان آغاز نمود این مجموعه در راستای اهداف بلند خود توانست با تیمی چابک و هزینه هایی مرقوم به صرفه , خدمات مناسبی به همشهریان خود ارائه کند .  امروز بعد از گذشت یک دهه از فعالیت های گروه , پیشرفت و رضایتمندی را در مشتریان خود میبینیم و این موهبت را قدر میدانیم و بر این باور هستیم کیفیت خط پایانی ندارد و اگر بقا و رضایتمندی مشتریان خود را خواستاریم می بایست روز به روز خدمات بهینه تری به مشتریان خود ارائه کنیم . بهترین تبلیغ ما رضایتمندی مشتریان ما می باشد . 

در زمان کنونی نیاز اکثر مشتریانی که در پی وب سایت هستند داشتن امکاناتی جهت اضافه و کم کردن محتویات و مطالب سایت میباشد. به همین خاطر در یک پروژه طراحی سایت نگاه اصلی ما به مشتری و یا کاربری میباشد که قرار است مدیریت وب سایت را انجام دهد.

• کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت نیک سپهر دارای محیط مدیرتی قدرتمند و کاملا ساده میباشد، که با استفاده از تکنولوژی PHP و فریمورک قدرتمند لاراول استفاده می شود.

• رنگ بندی و نوع طراحی از دیگر نکات حائز اهمیت در وب سایت های طراحی شده توسط شرکت ما میباشد.

• پشتیبانی و آموزش کاربران با چاشنی صبر و حوصله از دیگر نقاط قوت تیم طراحی نیی سپهر می باشد.

• طراحی سایت های کاربردی شرکتی و فروشگاهی با طراحی جذاب و چشم نواز همراه با رعایت استانداردهای موتورهای جستجو مطابق با ابزار و امکانات روز دنیا.

• بهینه سازی وب سایت ها برای موتور جستجوی گوگل و استفاده از سایر ابزار های تبلیغاتی موجود در اینترنت مانند آگهی نامه های اینترنتی ، شبکه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ و …


ویژگی های سایت های ما

رابط کاربری حرفه ای

رابط کاربری استاندارد و حرفه ای تخصص ماست

طراحی قالب تخصصی

استفاده نکردن از قالبهای آماده و سیستمهای مدیریت محتوا تاثیر مستقیم بر سئوی سایت می باشد.

تولید محتوا  

تولیدمحتوای مربوط به محصول شما بزرگترین قدم برای سئوی سایت شماست

برنامه نویسی تخصصی

استفاده نکردن از سیستم مدیریت محتوا و استفاده کردن از برنامه نویسی خام امنیت شما را بالا می برد.

پشتیبانی 

پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت نیک سپهر و ضمانت یک ساله بازگشت وجه تا شش ماه.

میزبانی و دامنه

دارای سیستم میزبانی و دامنه پنج ساله رایگان شرکت نیک سپهر.