فروش سرور مجازی VPS ایران اروپا آمریکا
صفحه اصلی » دیتاسنتر ها, سرور مجازی VPS > فروش سرور مجازی VPS ایران اروپا آمریکا

فروش سرور مجازی VPS ایران اروپا آمریکا

VPS یا سرور مجازی، یک اصطلاح در زمینه هاستینگ (Hosting) بوده، که در واقع همان ماشین مجازی می‌باشد. VPS امکان دسترسی root و نصب نرم‌افزارهای سیستمی را فراهم میکند. با استفاده از فنآوری مانند Xen،vmware ESXI یا Virtuozzo و با بهره گیری از سخت افزارهای قدرتمند و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین VPS با امکانات یکسان یا متفاوت تقسیم می شود. گاهی از سرور مجازی به عنوان VDS نیز نام می برند.

هرVPS وابسته به پلن آن، سهم خاصی از منابع سرور از قبیل حافظه اصلی (RAM)، فضای دیسک سخت (HDD) را به صورت اختصاصی و تضمین شده در اختیار خواهد داشت.

به عنوان مثال، یکVPSمی تواند ۲ گیگابایت از ۶۴ گیگابایت حافظه اصلی سرور را به صورت تضمین شده به همراه ۵۰ گیگابایت فضای هارد دیسک و ۵۰ گیگابایت پهنای باند ماهیانه را د راختیار داشته‌باشد. این بدین معنا است که بدون درنظر گرفتن میزان مصرف سایر VPS های موجود بر روی سرور، VPS مورد مثال ما تحت هر شرایطی به ۲ گیگابایت از حافظه اصلی سرور دسترسی خواهد داشت.

 

مزایای سرور مجازی VPS  نسبت به سرور اختصاصی:

مهمترین مزایای استفاده ازVPSها در مقایسه با سایر سرویس های میزبانی، هزینه بسیار کمتر VPSها نسبت به سرورهای اختصاصی و استقلال عملکرد نسبت به سرویس‌های نمایندگی (Resseller/Shared Hosting) می‌باشد به شکلی هزینه VPS ها در بسیاری از اوقات بسیار کمتر از هزینـه سـرور های اختصاصـی بوده ولی تمامی امکانات آنهـا را دارا می باشد.

در واقع این سرویس برای افرادی طراحی شده‌اند که نیاز به سرور دارند اما هزینه‌های آن برایشان مقرون به صرفه نمی‌باشد. همچنین هر VPS می تواند به تعداد دلخواه IP معتبر و اختصاصی نیز داشته باشد. در مجموع از دید کاربر نهایی، VPS درست همانند یک سرور اختصاصی بوده و کاربر به هیچ عنوان تفاوتی را در نحوه عملکرد و کیفیت خدمات این دو مشاهده نخواهد کرد.

هزینه :در واقع شما همه قابلیت های یک سرور اختصاصی را با کسری از هزینه های آن خواهید داشت.

قابلیت اطمینان :سازوکار تهیه نسخه پشتیبان به صورت لحظه ای امنیت داده های سرور مجازی را تضمین می کند.

مدیریت پذیری :ابزارهای تعبیه شده در Xen نصب برنامه ها و تغییر و به روزرسانی آنها را فورا انجام می دهند.

استفاده از ظرفیتهای خالی :هر سرور مجازی قادر است تا در صورت خالی بودن ظرفیتهای سیستم و عدم استفاده از آن بوسیله سرور مجازی دیگر در صورت نیاز، از همه آن استفاده کند.

انعطاف پذیری :ارتقاء منابع اختصاص یافته برای یک سرور مجازی، در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی و بدون نیاز به جابجای اطلاعات و اختلال بلندمدت در سرویس قابل انجام است.

ایمیل سرور کاملاً اختصاصی :شما با داشتن VPS به ایمیل سرور خود که که فقط مخصوص دامنه شما است و ایمیل‌های دامنه شما را مدیریت میکند دسترسی دارید و این به شما کنترل، کارایی و امنیت بیشتری خواهد داد.

پهنای باند بالا :در هاست‌های اشتراکی اگر قصد دارید ترافیک بیشتری برای وبسایت خود در اختیار داشته باشید باید برای آن بهای بیشتری بپردازید و مدیران سایت‌های پربازدید دائما با نگرانی تمام شدن پهنای باند و افزایش هزینه‌ها روبرو هستند. سرورهای مجازی پهنای باند بالایی را برای شما فراهم میکند و نگرانی‌های شما را برطرف می‌نمایند. اگر سایت شما در وبسایت‌های بزرگ اشتراک گذاری پر بازدید لینک شود و سایت شما بر روی یک هاست اشتراکی میزبانی می‌شود حتما با مشکل مواجه خواهید شد و پهنای باند شما به سرعت مصرف می شود و سایت ممکن است از دسترس خارج گردد. اما در میزبانی‌های سرور مجازی (VPS) با در نظر گرفته شدن حافظه  رزرو شده برای مواقع مورد نیاز و استفاده‌ غیر قابل پیش‌بینی در مواقع بحرانی مانند مواقعی که ترافیک سایت بسیار بالاست این نگرانی بر طرف خواهد شد.

 

جهت مشاهده پلن ها و ثبت سفارش سرور مجازی از هر کدام از دیتاسنتر ها بر روی لوگوی دیتاسنتر کلیک کنید:

 

نوع سرویس عادی برنزی نقره ای طلایی
هزینه ماهیانه
نصب سیستم عامل و کنترل پنل
پشتیبانی سخت افزاری
پشتیبانی شبکه
کانفیگ وب سرور
کانفیگ ایمیل
کانفیگ بک آپ
حافظه بک آپ اضافه ۱۰۰ گیگ
کانفیگ امنیتی
Server Check
نصب مجدد سیستم عامل
انتقال اطلاعات
مانیتورینگ KVM
مجازی سازی
کانفیگ مجازی سازی
Solusvm
پشتیبانی تلفنی

 

سرور مجازی VPS آلمان (هتزنر)

سرور مجازی آلمان
ماهیانه
تومان50هزار
پلن 1
تحویل آنلاین
RAM = 1 GB
HDD = 20 GB
CPU = 1 core 3.2 GHZ
B.W = 100 MB
سفارش
سرور مجازی آلمان
ماهیانه
تومان75هزار
پلن 2
تحویل آنلاین
RAM = 1 GB
HDD = 20 GB
CPU = 1 core 3.2 GHZ
B.W = 100 MB
سفارش
سرور مجازی آلمان
ماهیانه
تومان100هزار
پلن 3
تحویل آنلاین
RAM = 1 GB
HDD = 20 GB
CPU = 1 core 3.2 GHZ
B.W = 100 MB
سفارش

نظرات
تمامی حقوق برای شرکت بین المللی نیک سپهر محفوظ است طراحی سایت