اطلاعیه نوسانات قیمت ها

با سلام و احترام   ما میدانیم که نوسان های قیمتی بیش از هر چیزی باعث ایجاد تشنج در فضای کسب و کارهای اینترنتی می شود و تلاش کرده ایم تا جای ممکن از سمت ما این نوسانات در کسب و کارهای شما اثری ... بیشتر »

۱۳۹۹/۰۸/۱۵
خرید اقساطی سرور اختصاصی

  همین امروز سرور خود را به صورت اقساطی خریداری کنید! شرکت نیک سپهر زنده رود، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه واگذاری سرور، جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به فروش اقساطی سرور نموده است.(تعداد ... بیشتر »

۱۳۹۹/۰۵/۲۳
ثبت دامنه .SHOP فقط 1800 تومان، به پاس ماندن در خانه

شرکت فناوران نیک سپهر زنده رود ( hostbaran.com ) به پاس قدردانی  حضور حداکثری شما در منزل و جلوگیری از گسترش ویروس کووید-19 (کرونا ) تخفیف های ویژه برای شما در نظر گرفته است .دامنه .ir  فقط 1000 تومان ( ... بیشتر »

۱۳۹۸/۱۲/۲۴
ثبت تمدید IR فقط1000 تومان-به پاس 6سال همراهی

دوست سلام  شش سال از ایجاد شرکت نیک سپهر گذشت ، فعالیت ما زنده به همراهی و وجود شما دوستان عزیز بوده و ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت دوستان کرده ایم  این شش سالگی را به همه دوستان تبریک و ... بیشتر »

۱۳۹۸/۱۰/۲۸
افزایش قیمت سرور در دیتاسنتر هایOVH , kimsufi و soyouStart

کاربران عزیز سلام سایت OVH به دلیل افزایش امنیت و پایداری سرور های مشتریان اقدام به افزودن Anti-DDoS سخت افزاری به شبکه خود نموده است و در همین راستا بین 1 تا 15 یورو به نرخ تمدید سرور ها اضافه نموده ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
فعال سازی گواهینامه SSL سایتبا سلام و عرض احترام خدمت کاربران محترم

هاست باران جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران محترم اقدام به فعال سازی گواهینامه SSL در تمامی بخش های سایت نموده است

۱۳۹۵/۰۸/۰۱