سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

سوالات پرتکرار کاربران

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

نحوه ثبت نام در وبسایت به چه صورت می باشد ؟

ابتدا روی این لینک کلیک کنید. مشخصات ثبت نامی را بطور دقیق درج کنید وبا توجه به حقیقی بودن یا حقوقی بودن مشخصات مندرجه نسبت به ثبت نام عمل کنید. بعد از درج اطلاعات ثبت نامی ، در پایین فرم ثبت نام روی لینک قوانین کلیک کرده و پس از مطالعه نسبت به تایید تایید قوانین اقدام کنید.
حدود چند دقیقه زمان میبرد تا ایمیل تایید از طرف سایت برای شما ارسال شود و بر روی لینک تایید داخل ایمیل کلیک کنید.

مراحل وریفای ثبت نام چگونه انجام میشود؟

بعد از ثبت نام برای وریفای حساب خود،شماره همراه خود را در کادر خالی وارد کردید و کد امنیتی را درج نمودید باید گزینه دریافت کد تایید را فعال کنید . در این زمان یک کد تایید پنج رقمی به تلفن همراه شما پیامک می شود البته امکان دارد یک الی دو دقیقه ارسال این کد به طول انجامد که لازم است در این صورت شکیبا بوده و تا زمان دریافت کد در همین صفحه بمانید بعد از آنکه کد را دریافت کردید آن را وارد کرده و با تکمیل کد امنیتی گزینه تایید را فعال کنید .

واریز از طریق درگاه بانکی چگونه صورت میگیرد؟

واحد پولی برای  تمامی سرویس ها در هاست باران  بر حسب تومان می باشد. روش های پرداخت در هاست باران به صورت آنلاین می باشند و شما می توانید از طریق درگاه پرداخت شاپرک اقدام به پرداخت هزینه سرویس خود نمائید. روش های پرداخت به غیر از موارد اعلام شده مورد قبول سایت هاست باران نمی باشد.

دریافت سرویس چه مدت طول میکشد؟

کلیه سرویس ها بصورت آنلاین فعال می شود مگر اینکه مشکلی بصورت اتفاقی رخ دهد. با این حال تمام سعی این مجموعه بر آن است تا سفارش در کمترین زمان ممکن برای مشترک ارسال نماید.

چگونه می توانم به شما اعتماد کنم؟

شرکت نیک سپهر زنده رود دارای مجوزهای لازم از قبیل ثبت در مرکز ساماندهی وب سایت های ایرانی (متعلق به وزارت ارشاد) و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. همچنین کلیه اطلاعات از جمله تلفن های تماس، آدرس، شماره حساب ها و… در سایت درج شده است.