هاست وردپرس و ویژگی ها

هاست وردپرس هاست باران برای میزبانی وردپرس بهینه سازی شده است. در این سرویس ها امکان نصب و آپدیت وردپرس به صورت خودکار فراهم شده و با هر بروزرسانی امنیتی بصورت خودکار سایت ها بروز می گردد.

یکی از مهمترین ویژگی های هاست های وردپرسی دسترسی بیشتر به منابع سرور، هارد های نسل جدید nvme و داشتن فضای بیشتر برای آپلود فایل می باشد. همچنین وجود کش وب سرور مخصوص وردپرس تاثیر بسزایی در سرعت سایت ها داشته و تا 300 درصد سایت شما را بهینه تر نشان می دهد. هنگامی که سایتی را باز می کنید، حافظه کش کلیه اطلاعات سایت وردپرسی شما را جمع آوری می کند، آن را در مرورگر شما باز می کند. دفعه بعد که همان سایت را باز می کنید، یک نسخه کش بارگیری می شود. این به وب سرور کمک می کند تا سریعتر کار کند و بار اضافی نداشته باشد. 2 مورد از محبوبترین کش های معروف برای وردپرس Redis و Memcached هستند.

 

فاکتورهای دیگری بر سرعت سایت وردپرس تاثیر دارند: سخت افزار سرور، کانفیگ وردپرس، نوع قالب و افزونه های استفاده شده، تعداد تصاویر و سایز آنها.

سخت افزاراستفاده شده در سرور تاثیر زیادی بر عملکرد سایت شما خواهد داشت. تعداد پردازنده ها، سرعت پردازنده، میزان حافظه و فضای دیسک موجود و همچنین محیط ذخیره سازی دیسک از عوامل مهم هستند. سرورهای هاست باران از بروزترین مدل های سرورهای HP انتخاب می شوند.